تورها و هتل ها و روی نقشه

تور باکو

این مورد را ارزیابی کنید
(154 رای‌ها)

تور باکو زمینی - هوایی

رزرو تور باکو در شرکت سفیران ( راهنمای سفر به باکو )

 

رزرو تور باکو به همراه خدمات دلخواه :

شرکت سفیران این امکان را به شما می دهد که خدمات دلخواه تور باکو مانند: رزرو هتل ، گشت شهری به همراه راهنمای محلی و فارسی زبان ، بیمه مسافرتی، خدمات ویزا، ترانسفر فرودگاهی ، ترانسفر مرز به مرز از تمامی مرزهای زمینی ( آستارا - بیله سوار ) و ... را بر حسب نیاز و تمایل خود خریداری نمایید.

 

زمان حرکت تور

همه روزه با هر تعداد مسافر بصورت زمینی و هوایی از مرزهای آستارا گیلان و بیله سوار دشت مغان

در سفر زمینی از مرز آستارا سعی کنید ساعت 7:00 دقیقه در سالن گمرک بخش مسافری حاضر باشید. ساعت 8:30 گمرک شروع به کار می کند.

در حرکت های گروهی اتوبوس یا خودروهای دیگر نهایتا ساعت 10:30 به وقت آذربایجان به سمت باکو حرکت می کنند. در صورتیکه به موقع نرسید هزینه رفت به باکو و تهیه ماشین برعهده خودتان است.

 

هزینه های جانبی 

عوارض خروج از کشور به مبلغ 220 هزار تومان که برعهده مسافر است، و می توانید در بانک ملی سراسر کشور به شماره حساب 2110100250009 قبل از سفر بپردازید و در صورتیکه یادتان رفت نگران نشوید همان روز سفر در شعبه بانک ملی مستقر در گمرک آستارا قابل پرداخت است. 

 

واحد پول 

 ارز رایج کشور آذربایجان منات و واحد پول خرد آنها قپی می باشد. هر 100 قپی برابر با یک منات است. و دلار به عنوان ارز بین المللی در تمامی کشور معتبر است.  در شعب مختلف بانک های آذربایجان می توانید به سهولت دلار را به منات تبدیل نمائید

 

مرز آستارا در کجا قرار گرفته است؟

آستارا شهری مرزی در شمالی ترین ناحیه استان گیلان و بین ایران و آذربایجان واقع شده است. فاصله این شهر از مرکز استان گیلان رشت حدودا 2:30 و 170 کیلومتر می باشد. 

نماینده شرکت سفیران در مرز آماده راهنمایی و کمک به مسافران عزیز می باشد.

 

هزینه تاکسی از رشت تا آستارا چقدر است؟

ایستگاه سواری های رشت به آستارا در پل بوسار رشت واقع شده و در حال حاضر برای هر سرنشین جلو حدودا 27 هزار تومان و سرنشین عقب 25 هزار تومان است و اگر بخواهید یک ماشین دربست بگیرید از ایستگاه دفتر پل بوسار رشت تا ایستگاه دفتر آستارا حدودا 100 هزار تومان می باشد. در صورتیکه از منزل در رشت تا گمرک آستارا ماشین لازم داشته باشید این مبلغ 110 هزار تومان می شود.

 

سواری از گمرک آستارا یا مرز بیله سوار تا باکو 

شرکت سفیران به منظور هماهنگی و امنیت بیشتر مسافران خود انواع سواری با ظرفیت های مختلف را در اختیار دارد.که با توجه به تعداد مسافران می تواند ماشین مورد نظر را در اختیارتان قرار دهد و این امر باعث شده که ترانسفر در کشور آذربایجان با سهولت و امنیت بالا صورت پذیرد.

 

نزدیک ترین استان ها به مرز آستارا کدام استان ها می باشد؟ 

استان های گیلان ،اردبیل ( شهر اردبیل ) ، تبریز ، مازندران ، قزوین ، کرج و تهران 

 

فاصله گمرک آستارا تا باکو چقدر میباشد؟

فاصله گمرک آستارا تا باکو حدود 04:30 و 350 کیلومتر می باشد. فاصله آستارا از شهر رشت 2:30 می باشد. 

 

گمرک آستارا و بیله سوار چه روزهایی باز میباشد؟

همه روزه از ساعت 8:30 صبح لغایت 18 باز میباشد. ولی در برخی ایام مثل تاسوعا و عاشورا یا اعیاد و مراسم عزاداری فقط تا ظهر هستند.

 

 مدت زمان معطلی در گمرک بیله سوار و آستارا چقدر است؟

اگر به صورت پیاده از گمرک عبور کنید مدت زمان بسیار کمی خواهد انجامید ( در حدود 45 دقیقه ) و اگر با ماشین سواری به صورت کاپوتاژ قصد عبور دارید در حدود 1:30 طول می کشد. 

در مرز بخاطر تردد مرزنشینان آذربایجانی عموما بی نظمی دیده می شود و در برگشت از باکو به ایران این زمان معطلی حدود 2:30 طول می کشد.

 

مرز بیله سوار در کجا قرار گرفته است؟

بیله سوار در شمال غربی ایران و در قسمت شمالی استان اردبیل واقع شده است.فاصله گمرک بیله سوار از مرکز استان اردبیل ۱۵۹ کیلومتر و تا نزدیک ترین فرودگاه ( در شهرستان پارس آباد) ۵۰ کیلومتر است. و فاصله تا باکو (پایتخت کشور جمهوری آذربایجان) حدود 220 کیلومتر است.

 

نزدیک ترین استان ها به مرز بیله سوار کدام استان ها می باشد؟

نزدیک ترین استان ها به مرز بیله سوار استان های آذربایجان شرقی و اردبیل می باشد.

 

فاصله گمرک بیله سوار تا باکو چقدر میباشد؟

فاصله گمرک بیله سوار تا باکو حدود 02:45 حدود 220 کیلومتر می باشد. فاصله بیله سوار از شهر اردبیل 2ساعت می باشد. 

 

مرز زمینی بیله سوار برای حرکت از کدام شهرها مناسب است؟

گمرک بیله سوار در مرز ارس واقع در استان اردبیل میباشد. جهت حرکت از شهرهای شهرهای شمالغرب کشور شامل تبریز، اردبیل، ارومیه، و.... مناسب میباشد.

 

آیا با اتوبوس می توان از مرز بیله سوار به باکو رفت؟

اتوبوس هایی که از شهر تبریز حرکت می کنند روزانه از گمرک بیله سوار عبور می کنند. همچنین اتوبوس های باکو _ نخجوان از مرز بیله سوار و جلفا عبور می کنند.

  

کاپوتاژ ماشین جهت عبور به آذربایجان چگونه است؟

جهت کاپوتاژ خودرو در حدود حداقل 10 روز یا یک هفته قبل از سفر بایستی به اداره گمرک شهر محل سکونت خود مراجعه فرموده و مدارک خودرو و راننده را جهت کاپوتاژ ارائه دهید در حدود یک روز الی 2 روز مراحل اداری کاپوتاژ طول خواهد کشید و در حدود 300 هزار تومان هزینه خواهد داشت. ( بدلیل شرایط نامناسب برخی جاده ها و سخت گیری پلیس ها آذربایجان بهتر است با ماشین شخصی به آذربایجان سفر نکنید )

 

هزینه بیمه ماشین های کاپوتاژ چقدر است؟

هزینه بیمه معمولا بین 30 تا 60 منات متغیر می باشد. میزان بیمه مسافرتی بستگی به حجم سی سی خودرو و تعداد سرنشینان آن دارد.

 

چگونه گواهی نامه بین المللی بگیریم؟

بعد از کاپوتاژ خودرو راننده خودرو با مراجعه به دفاتر کانون ایران گردی و جهانگردی نسبت به اخذ گواهینامه بین المللی خود باید اقدام کند این کار یک ساعت طول می کشد و در حدود 50 هزار تومان هزینه دارد.

 

قیمت بنزین در آذربایجان چقدر است؟

قیمت بنزین معمولی در حدود 75 قپیک یا در حدود یک دلار به ازای هر لیتر می باشد. اخیرا افزایش داشته است.

  

 

ویزا

آذربایجان در حال حاضر جزو کشورهاییست که برای سفر به آن نیازمند ویزا هستید. زمان لازم برای صدور ویزای مسافرتی 3 تا 6 روز کاری می باشد که روزهای یکشنبه تعطیل هستند و جزو روزهای کاری به حساب نمی آیند و در صورتیکه زمان رزرو تور تا زمان مسافرت شما کمتر از 3 روز کاری باشد ویزای فوری 3 ساعته گرفته می شود.

( برای دریافت ویزا با دفتر شرکت هماهنگ شود )

ویزا های توریستی صادر شده سه ماهه می باشد و می توانید یک بار با آن از مرز تردد نمایید. مدت زمانیکه می توانید با این نوع ویزا در آن کشور باشید 10 روز است و درصورتیکه مدت مسافرت شما بیشتر باشد باید قبل از روز دهم به اداره مهاجرت (ایمگراسیا )  آذربایجان (باکو) مراجعه تا مهر تمدید بزنند. و البته بابت هر نفر 3 منات دریافت می کنند.

( عدم ثبت اقامت ظرف 10 روز از تاریخ ورود ، مشمول جریمه به مبلغ 350 الی 400 منات می گردد .)

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا آذربایجان ( باکو ) :

  1. اسکن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار ( ارسال از طریق تلگرام )
  2. پرداخت مبلغ

ویزای عادی 3 تا 6 روز کاری هر نفر 30 $

ویزای فوری 3 ساعته هر نفر 60 $

 

مشاهده ی کلیه اطلاعات هتل های باکو ( بیش از 300 هتل طرف قرارداد )

امکان مشاهده جزئیات هر یک از هتل های باکو به همراه عکس، امکانات، موقعیت مکانی و لیست اتاق ها موجود در لینک فراهم گردیده است.
 
 

قیمت تور باکو ( در حال حاضر شروع قیمت از 119 $ )

شرکت سفیران به شما تضمین می دهد که پایینترین و بهترین قیمت تور باکو به همراه بالاترین کیفیت اجرا را در سراسر ایران خدمتتان ارائه می دهد.

 

توجه ( هزینه های مازاد ) :

هزینه عوارض خروج از کشور بر عهده مسافر می باشد.

هزینه ورودی (موزه ، ... ) در گشت شهری بر عهده مسافر می باشد. 

هزینه خدمات اضافی خارج از برنامه تور ( مثلا در سرویس نهار گشت شهری: سالاد یا نوشیدنی یا ... اضافه - گشت ها و یا ترانسفر اضافه ) بر عهده مسافر می باشد.

در صورتیکه تعداد مسافران از 4 نفر کمتر باشد به ازای هر نفر کسری در ترانسفر مرز تا هتل و برعکس ( کلا در دو مسیر رفت و برگشت) مبلغ 25 $ به مبلغ تور اضافه می گردد.

در صورتیکه زمان تحویل مدارک و پول تور به شرکت تا زمان مسافرت کمتر از 4 روز کاری فرصت باشد مبلغ 30 $ برای صدور ویزای فوری به هر نفر اضافه می گردد.

 

توجه : کلیه اعمال ، رفتار و کردار خارج از عرف و قوانین کشور مقصد، در کلیه تورهای خارجی و هزینه های ناشی از آن و بروز مشکلات؛ کلیه تبعات آن بر عهده خود مسافر می باشد و هیچگونه ارتباطی به شرکت سفیران ساحل کاسپین ندارد.

 

 

 

 

اکثرا ابری

19°درجه

هوای امروز باکو

اکثرا ابری
رطوبت: ۸۳%
باد: جنوب، جنوب شرق و ۱۱.۲۷ کیلومتر در ساعت
دوشنبه ۱۵°درجه / ۲۲°درجه اکثرا ابری
سه شنبه ۱۶°درجه / ۲۲°درجه تا قسمتی ابری
چهارشنبه ۱۶°درجه / ۲۲°درجه تا قسمتی ابری
پنج شنبه ۲۰°درجه / ۲۶°درجه تا قسمتی ابری
جمعه ۱۲°درجه / ۲۱°درجه خنک و نسیم دار
شنبه ۱۰°درجه / ۱۲°درجه رگبار پراکنده
یکشنبه ۱۰°درجه / ۱۶°درجه اکثرا آفتابی
خواندن 49760 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « گرجستان

شکایات ، نظرات و پیشنهادات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

راه های ارتباطی

ساعت پاسخگویی تلفنی 9 صبح الی 17 عصر

 تلفن :     01344403842

تلفکس :  01344403843

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام : SafiranAgency@

آدرس : گیلان - منطقه آزاد انزلی ،ابتدای حسن رود 

صفحات اجتماعی سفیران

             

 دانلود اپلیکیشن خرید بلیط آنلاین هواپیما