ایرانیان نیز از دیرباز سفر را وسیله‌ای برای رسیدن به رشد و کمال می‌دانستند و از این روست که گردشگری به جزئی از فرهنگ این سرزمین بدل گردیده است. با عبور از گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، فرهنگ سفر نیز تغییر یافته و ما افتخار می‌کنیم که در عصر حاضر با آخرین روش‌های روز گردشگری دنیا در خدمت مردم عزیز کشورمان هستیم. 

 شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفیران 

این شرکت با همکاری و مشارکت جمعی از مدیران ، علاقه مندان ، پیش کسوتان و دست اندرکاران صنعت توریسم در داخل و خارج کشور ، با بیش از یک دهه تجربه و کارنامه موفق ، در اجرای تورهای داخلی ، خارجی و تورهای ورودی به کشور incoming خصوصا از کشورهای اروپایی و عربی، همواره در پی خلق ایده های نوین برای برپایی تورهای خروجی و ورودی بوده است و مشاوره و راهنمائی مدیران و کارشناسان محترم سازمان میراث فرهنگی و مشارکت همکاران را مهمترین عامل موفقیت خود می داند.

انتخاب مسیرهای سیاحتی و زیارتی پررونق و جذاب و همچنین کیفیت بالای ارائه خدمات و نظارت کامل و نیز دریافت هزینه های سفر از مسافرین به صورت اقساطی باعث شده تا جذابیت و اعتبار بالایی در بین مشتریان خود پیدا کند.

شرکت سفیران تنها شرکت کارگزار رسمی تورهای آذربایجان ( باکو ) در گیلان است که بهترین پکیج های مسافرتی را با نازلترین قیمت در ایران ارائه می دهد و همه روزه و با هر تعداد مسافر تورهای مسافرتی آذربایجان دارد.

خدمات آنلاین شامل : رزرو آنلاین هتل های سراسر جهان ، فروش انواع تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ، خدمات ویزا