شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سفیران

  • وب‌سایت سفیران طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
  • خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت سفیران جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت سفیران و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
  • اطلاعات شخصی کاربران در سفیران کاملاً محرمانه است. سفیران تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت سفیران اطلاع دهد.
  • کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
  • کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
  • هرگونه سوء استفاده از نام سفیران، سایت اینترنتی سفیران، مکاتبه از طرف سفیران و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
  • وب‌سایت سفیران اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

قوانین کلی : مدارک ، خرید یا رزرو تور 

مدارک لازم

پاسپورت با حداقل 7 ماه تاریخ اعتبار (از روز ورود)

داشتن گذرنامه جدا برای تمامی سنین حتی کودک زیر دوسال الزامی می باشد.

مشخصات مسافر جهت تکمیل فرم سفارت (آدرس منزل و محل کار-شغل-شماره جهت تماس)  

2 قطعه عکس تمام رخ رنگی پشت زمینه سفید6*4

زمان لازم جهت اخذ ویزا کشورهای مختلف با توجه به سیاست های کنسولگری و سفارتخانه ها تعیین می شود.

مثلا ویزای عادی آذربایجان - باکو 3 روز کاری می باشد.

قوانین تورهای انفرادی و گروهی

در صورتیکه هریک از مسافرین از بازگشت به کشور در تاریخ مقرر خودداری نماید مسئولیتهای ناشی از آن و همچنین پرداخت خسارت احتمال وارده به شرکت سفیران به عهده مسافر می باشد.

در صورت عدم صدور ویزا توسط کشور مقصد، شرکت سفیران هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد داشت لکن موظف است مستندات و مدارک را به مسافر عودت دهد.

در صورت صادرنشدن ویزا به علت عدم ارسال بموقع مدارک مسافر به سفارت از سوی شرکت سفیران ، شرکت سفیران مسئول خواهد بود.

چنانچه صدور ویزا و تحویل گذرنامه در آخرین لحظات زمان شروع سفر توسط سفارتخانه صورت پذیرد مسافر موظف به شرکت در تور می باشد.

مسافرین انفرادی مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک تخته می باشند.

در اطاقهای دو تخته،تخت سوم از نوع سفری بوده که موقتاً در اطاق دونفره گذاشته می شود.

ساعات تحویل اطاقهای هتل به هنگام ورود ساعت 14 و تخلیه آن ساعت 12 می باشد.
 
در صورت رزرو چارتر پرواز و یا صدور بلیط چنانچه مسافر به هر علتی ( بیماری، انصراف، ممنوع الخروج بودن و ... ) بدون اعلام قبلی موفق به پرواز نگردد موظف به پرداخت هزینه ویزا ، جریمه متعلق به بلیط و هزینه یک شب هتل می باشد.
 
در صورت ابطال پرواز توسط شرکت هواپیمایی ، شرکت سفیران مساعی خود را جهت اعزام مسافرین با اولین پرواز با توافق و رضایت مسافرین بکار گرفته لذا تغییرات احتمالی در نرخ پرواز مورد نظر با پرواز ابطال شده، از سوی طرفین قابل تعدیل می باشد،
 
بدیهی است در صورت عدم تمایل مسافرین به تغییر پرواز،شرکت سفیران موظف به پرداخت وجوه دریافتی پس از کسر هزینه ویزا به مسافر می باشد.
 
پرداخت عوارض خروجی بعهده مسافر می باشد.
 
تعهدات شرکت سفیران :
 
1- شرکت سفیران متعهد است برنامه سفرو گشت مورد توافق را بطور کامل و دقیق انجام دهد ودر صورت وقوع هرگونه پیشامد غیر منتظره ای از قبیل جنگ ،شورش، اعتصاب ، شرایط جوی و مشکلاتی که از کنترل کارگزار خارج بوده و سبب ابطال و یا تغییر برنامه گشت و یا مسافرت شود مسئولیتی متوجه شرکت سفیران نخواهد بود.
 
2- شرکت سفیران متعهد است بیمه کامل مسافرتی را در مورد مسافر اعمال نماید و در صورت بروز هرگونه حادثه ای در طول سفر براساس شرایط بیمه تحت پوشش اقدام نماید.
 
3- شرکت سفیران متعهد است در صورت بروز هرگونه اتفاقی برای مسافر یا مسافرین در کشور مقصد ،سفارتخانه جمهوری اسلامی ایران در آن کشور را از موضوع مطلع سازد.
 
4- شرکت سفیران متعهد است در صورت لغو سفر به هردلیل بجز موارد مطروحه در بند 1، تا یک ماه قبل از پرواز معادل 5% هزینه دریافتی و از یک ماه تا سه هفته قبل از پرواز معادل 7 % هزینه دریافتی و از سه هفته تا 72 ساعت قبل از پرواز معادل 10 % هزینه دریافتی و حداکثر از 72 ساعت تا قبل از پرواز معادل 12 % هزینه دریافتی را بعنوان خسارت به مسافر پرداخت نماید.
 
تعهدات مسافر:
 
1- مسافر متعهد است در صورت انجام تخلف در کشور مقصد که منجر به پرداخت جریمه و خسارتی توسط شرکت سفیران می گردد جبران نماید.
 
2- مسافر متعهد است در صورت ممنوع الخروج بودن مسافر و یا ممنوع الورود بودن به کشور مقصد و یا انصراف کتبی از همراهی تور،تا یک ماه قبل از پرواز معادل 20 % قیمت کل گشت و از یک ماه تا سه هفته قبل از پرواز معادل 30 % قیمت کل گشت و از سه هفته تا 72 ساعت قبل از پرواز معادل 40% قیمت کل گشت و در کمتر از 72 ساعت قبل ازپرواز معادل 50 % قیمت کل گشت را بعنوان خسارت به شرکت سفیران بپردازد.
در مسافرت زمینی هزینه صدور ویزا ، بیمه و هتل در صورت دادن کنسلی و کارمزد ناشی از آن از هزینه تورکسر می گردد و مابقی پول مسافر پس از دریافت داده می شود. ( شایان ذکر است که برخی تورها چارتر بوده و غیر قابل استرداد می باشد )
 
3 - مسافر متعهد است برای پیگیری امور تور فقط از طریق فردی که به نمایندگی از سوی ایشان اقدام به ثبت نام نموده پیگیری نمایند.
 
4- حفظ چمدان ها ، اموال ، مدارک شخصی بعهده مسافر بوده درصورت بروز هرگونه اتفاق برای هریک از آنها ، هیچ مسئولیتی متوجه شرکت سفیران نخواهد بود. لکن راهنمای گشت موظف به همکاری با مسافر می باشد.
 
5 - مسافر متعهد است در طول سفر شئونات اسلامی را رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای مسافرین خودداری و با تور به کشور باز گردد . در غیر اینصورت شرکت سفیران موظف است بمحض ورود به کشور ، گزارش آنرا در اختیار نیروی انتظامی قراردهد وکلیه خسارات مادی وارده احتمالی بعهده مسافر می باشد و باید جبران نماید.
 
6- مسافر متعهد است در ساعات تنظیم شده در برنامه های گشت شرکت نماید در غیر اینصورت هیچ مسئولیتی بعهده شرکت سفیران نخواهد بود.
 
7- مسافر متعهد است پس از بازگشت از سفر جهت اخذ مدارک خود، با دردست داشتن اصل گذرنامه و تصویر از صفحه مربوط به مهر ورود و خروج کشور به شرکت سفیران مراجعه کند.
 
تبصره: مسافر متعهد است در هنگام ترک کشور مقصد، دقت نماید تا گذرنامه اش به مهر ورود وخروج ممهور گردد.
 
8- مسافر متعهد است تضمینی را بر اساس توافق طرفین تعیین و در قبال اخذ رسید به صورت ودیعه نزد شرکت سفیران بسپارد تا در صورت بروز هرگونه تخلفی از سوی مسافر، بعنوان خسارت و یا جریمه طبق این قرارداد توسط کارگزار مورد بهره برداری قرار گیرد.
تبصره: مسافر متعهد است ظرف مدت  5  روز پس از بازگشت از سفر ، جهت اخذ تضمین به شرکت سفیران مراجعه نماید.
 
9- مسافر متعهد است به هنگام ثبت نام و انعقاد قرار داد در قبال اخذ رسید معادل 50 % هزینه کل گشت را به شرکت سفیران پرداخت نماید و نیز تا یکماه قبل از پرواز، الباقی هزینه را به شرکت سفیران پرداخت و تسویه حساب نماید.
 
10- مسافر متعهد است هزینه ارزی خود را تامین نماید.
 
11- مسافر و شرکت سفیران ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری منطقه آزاد انزلی را بعنوان حکم مرضی الطرفین تعیین تا درصورت بروز هرگونه اختلاف دررابطه با این قرارداد اعلام نظر نماید . بدیهی است نظر این اداره قطعی و برای طرفین لازم الاجراست.

توجه : کلیه اعمال ، رفتار و کردار خارج از عرف و قوانین کشور مقصد، در کلیه تورهای خارجی و هزینه های ناشی از آن و بروز مشکلات؛ کلیه تبعات آن بر عهده خود مسافر می باشد و هیچگونه ارتباطی به شرکت سفیران ساحل کاسپین ندارد. 

در صورت بروز هر گونه مشکل در کار با سایت و یا خدمات شرکت سفیران می توانید در ساعات اداری با دفتر شرکت از ساعت 9 صبح الی 14:30 تماس بگیرید . و بعد از ساعات اداری با شماره های موبایل درج شده در قسمت زیر سایت تماس حاصل فرمائید