رزرو تور زمینی باکو ویژه نوروز98
🌗3 شب و 4 روز با خدمات
1-   Newcity 4*   128$      p.p 22$
2-  Admiral 4*   144$      p.p 30$
3-  Ariva 4*  145$      p.p 29$
4-  Anatolia 4*   146$      p.p 31$
5-  Art Hotel 4*   149$     p.p 32$
6-  Askar 4*   149$     p.p 32$
7-  Gorgud 4*   149$     p.p 32$
8-  Atlas 5*   155$    p.p 35$
9-  Ammar Grand 4*   155$    p.p 35$
10-  Amber 4*   157$    p.p 36$
11-  Azcot 4*   157$    p.p 36$
12-  MetroCity 4*   160$    p.p 36$
13-  Diplomat 3*   164$   p.p 37$
14-  Boulivard 5*   250$   p.p 65$

👈نرخ جدول بالا شامل 4 آیتم می باشد:
1-اقامت در هتل با صبحانه
2- ویزای عادی
3- بیمه مسافرتی
4- ترانسفر مرز به مرز
🔴p.p = نرخ شب اضافه برای هر نفر هرشب
🔵ترانسفر از گمرک آستارا یا بیله سوار محاسبه شده و برای ترانسفر رفت و برگشت از رشت مبلغ 100 هزار تومان به هر نفر اضافه می شود

#تور_نوروز۹۸
#تورباکونوروز۹۸
#عیدباکو

📲 موبایل ، تلگرام ، واتس اپ
👈فرح روز ۰۹۱۱۱۳۹۸۵۳۹
👥برای مشاوره و رزرو آنلاین تماس بگیرید
آدرس کانال تلگرام :
https://t.me/safiranagency

تور گروهی در تاریخ های اعلان شده طبق جدول زیر:

در حال حاضر هتل 4 ستاره تاپ نیوسیتی ویژه عید نوروز 98 طبق پکیج زیر قابل رزرو می باشد

قیمت دلار به نرخ روز محاسبه می شود

 

پکیج تور باکو در ایام عادی به شرح زیر است

5 1 1 1 1 1

👈قانون موسوم به رسیدگی ویژه در فرودگاه آلمان :
#آلمان
(Flughafensonderverfahren)

"هدف از این‌نوع "رسیدگی ویژه" در فرودگاه این است که از همان فرودگاه از ورود پناهجویان به خاک آلمان ممانعت به عمل آید.
این رسیدگی در بخش ترانزیت فرودگاه انجام می‌شود، چرا که حضور در بخش ترانزیت فرودگاه هنوز به معنای ورود به خاک آلمان نیست! بدین وسیله اخراج آن دسته از پناهجویانی که در این رسیدگی رد می‌شوند، راحت‌تر صورت می‌گیرد و در نتیجه میتوان آنها را [بی دردسر تر] به کشورهای خود بازگرداند.
در این‌گونه رسیدگی که مدت آن بسیار کوتاه می‌باشد، به سرعت به پرونده متقاضیان رسیدگی می‌شود. ورود به خاک آلمان تنها در صورتی امکان پذیر است که یا این مدت سپری شود و یا درخواست پناهندگی فرد قبول شده باشد.
در طی تمام مدت رسیدگی، شما در بخش ترانزیت فرودگاه بسر خواهید برد و اجازه ندارید آن را ترک کنید.
چنانچه اسکان شما در فرودگاه ممکن نباشد، سیر طبیعی پناهندگی را طی خواهید کرد......
"مرحله رسیدگی ویژه به درخواست پناهندگی در فرودگاه های آلمان" برچه اصولی استوار است؟
سیاست آلمان در زمینه پناهندگی بر اصل بازداری و ممانعت از ورود پناهجویان بنا شده است، بعد از تغییرات داده شده در قانون اساسی، تغییرات دیگری در آئین دادرسی مراحل پناهندگی داده شد تا بویژه با اعمال کنترل و سختگیری بیشتر در فرودگاه های آلمان از ورود پناهجویان به خاک اصلی آلمان جلوگیری گردد، به نحوی که تا آنجا که ممکن است بتوان پناهجویانی که در فرودگاه دستگیر شده یا در آنجا درخواست خود را ارائه داده اند را از همانجا به کشوری که از آنجا به آلمان آمده بوده اند بازگرداند.

5 1 1 1 1 1

برای سفر به کانادا اول از همه باید اقدام به درخواست ویزا کنید که با توجه با هدف شما از سفر به کانادا نوع ویزا متفاوت می باشد. انواع ویزای کانادا در سال 2018 نیز مانند سالهای گذشته متفاوت است.

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا، برای افرادی است که برای گردشگری یا تفریح و بازدید از کانادا قصد سفر به این کشور را دارند. این ویزا هم می تواند به صورت یک بار ورود (single) و هم می تواند به صورت چند بار ورود (multiple) صادر شود. لازم به ذکر است که هر دوی این ویزاها برای مدت زمان معینی اعتبار دارد.

اگر برای ویزای یک بار ورود درخواست دهید شما فقط یک بار اجازه ی ورود به کانادا را دارید ولی اگر برای ویزا چند بار ورود درخواست دهید شما چند بار اجازه ی ورود به کانادا را خواهید داشت. جالب است بدانید ویزای چند بار ورد یا همان ویزا مولتی 10 سال اعتبار دارد اما به دلیل این که اعتبار پاسپورت ایرانی ها 5 سال می باشد این ویزا در ایران 5 سال اعتبار دارد.

 

اگرقصد سفر به کانادا در سال 2018 را دارید و می خواهید برای ویزای کانادا اقدام کنید می توانید از طریق شرکت سفیران با سال ها تجربه با داشتن کارشناسان و مشاوران متخصص و حرفه ای در زمینه امور ویزا به ویژه ویزای مولتی کانادا اقدام کنید و با شماره 09111398539 تماس بگیرید.

 

مدارک مورد نیاز ویزای کانادا (توریستی):

   ·    پر کردن فرم درخواست ویزای کانادا (Application form)

   ·    عکس رنگی با زمینه ی سفید

   ·    سند ملکی ترجمه شده 

   .    مدارک شغلی

   ·    شناسنامه ترجمه شده

   ·    اصل پاسپورت قدیم و جدید

   ·    ارائه مدارک بانکی از جمله : گردش مالی آخر 6 ماه حساب بانکی، نامه تمکن مالی

   ·    دعوتنامه

 

ویزای سرمایه گذاری کانادا: برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا هم می توانید از طریق "سرمایه گذاری برنامه دولت فدرال" و هم از طریق "سرمایه گذاری برنامه کبک" اقدام کنید. اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا در سال 2018 برای کسانی که شرایط زیر را دارند امکان پذیر می باشد، که این شرایط عبارتند از:

   ·    فرد متقاضی باید نشان دهد که توان مالی خود و خانواده خود در کانادا را خواهد داشت.

   ·    دارایی شما باید مطابق با 1.600.000 دلار کانادا باشد و باید متعهد شوید که تا 800.000 دلار در کانادا سرمایه گذاری خواهید کرد.

ویزای تحصیلی کانادا: کانادا دارای بهترین دانشگاه ها در دنیا می باشد، به همین دلیل طرفداران زیادی از سرتاسر جهان برای تحصیل به خود جلب کرده است. برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا باید از موسسات آموزشی تعیین شده نامه پذیرش دریافت کنید. همچنین به غیر از مدارکی که در زیر ذکر شده است در بعضی موارد ممکن است برای اخذ ویزای کانادا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهند.  

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی کانادا: 

برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا مدارک زیر لازم است :

   ·    اصل پاسپورت

   ·    گواهی عدم سوء پیشینه

   ·    مدرک پذیرش از دانشگاه مربوطه

   ·    نامه REFRENCE سفارت

   ·    2 قطعه عکس رنگی زمینه سفید

   ·    ارائه مدارک مالی از جمله: نامه ی تمکن مالی همراه معادل مبلغ دلار کانادا، نامه ی مالی ساپورت کننده،نامه ی وام دانشجویی، فیش واریزی تحصیل

   ·    نامه تایید شدن مجوز تحصیلی از سفارت

 
ویزای کار کانادا: کانادا به دلیل اقتصاد قوی، بر تر بودن پژوهش و نوآوری، پایین بودن مالیات و کم بودن هزینه های کسب و کار و کیفیت بالای زندگی یکی از بهترین مکان ها برای کسب و کار می باشد. برای اخذ ویزای کار در کانادا در سال 2018 نیز به شرکت یا کارفرمایی نیاز می باشد که شهروند یا مقیم دائم کانادا باشد. همچنین اداره منابع انسانی و توسعه کانادا باید مجوز کاری که از سوی اداره ی مهاجرت کانادا صادر می شود را تایید کند که بر اقتصاد کانادا اثر منفی نخواهد داشت. برای این که مجوز کاری کانادا را اخذ کنید به شرکت یا کارفرمایی نیاز است که شهروند و یا ساکن دائمی کانادا باشد. کشور کانادا بر اساس یک سری فعالیت های خاص که از سمت دولت کانادا اعلام می شود مجوز صادر کند که باید برای توسعه ی اقتصاد کشور کانادا ارزشمند و مفید باشد. شما باید ثابت کنید شرایط شغل مورد نظر را در کانادا دارید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا: 

   ·    پاسپورت معتبر

   ·    ارائه مدارک کاری مانند سند استخدام متقاضی تحت کمپانی مربوطه در کانادا

   ·    ارائه مدارکی که نشان دهنده ی اقامت شما در کشور متبوع خود می باشد.

   ·    دو قطعه عکس

   ·    پر کردن فرم های مخصوص ویزای کانادا

 

ویزای مطالعاتی کانادا:

این ویزا به واجدین شرایط به منظور بالا بردن تبادلات علمی و فرهنگی  بین کانادا و کشور های دیگر اعطاء می شود. معمولا کسانی که برای این نوع ویزای کانادا درخواست می دهند از شرایط علمی و پژوهشی خاصی برخوردارند و می توانند دانش خود را در اختیار سایرین قرار دهند. کسانی که قصد اخذ این ویزا را دارند پس از این که از دانشگاه مربوطه و یا موسسه علمی پذیرفته شدند می توانند جهت اخذ این ویزا اقدام کنند.

متقاضیانی که برای گذراندن فرصت های مطالعاتی با هزینه شخصی خود قصد سفر به کانادا را دارند، باید مدارکی که نشان دهنده ی توان مالی آن ها جهت پرداخت هزینه های دوران فرصت مطالعاتی و مخارج زندگی در کانادا می باشد را ارائه دهند. همچنین چنانچه هزینه این دوره ها یعنی دوره ی فرصت های مطالعاتی فرد متقاضی قرار است از سوی دولت کانادا تامین شود، فرد متقاضی باید از سوی محل مورد نظر ضمانت مالی ارائه دهد.

 

سوپر ویزای والدین کانادا

سوپر ویزای والدین یک ویزای بلند مدت است و برای والدین و پدر بزرگ ها و مادر بزرگ هایی که فرزندان یا نوه هایشان از ساکنین دائم یا شهروندان کانادایی هستند، صادر می شود. این ویزا برای اولین بار در سال 2011 توسط دولت کانادا برای تسهیل ورود پدر مادرهای افراد مقیم کانادا ایجاد شد و قرار است در 2018 نیز این برنامه پیگیری شود.  این یک ویزای کانادا از نوع موقت است که به والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها اجازه می دهد به مدت 2 سال در کانادا اقامت داشته باشند. سوپر ویزای کانادا هم می تواند به صورت تک ورودی و هم می تواند به صورت چند بار ورود صادر شود. جالب است بدانید این ویزا 10 سال اعتبار دارد اما به دلیل این که اعتبار ویزای ایرانی ها 5 سال است این ویزا برای ایرانی ها تا 5 سال اعتبار دارد. همان طور که گفته شد با این ویزا تا مدت 5 سال و هر بار تا 2 سال می توانند در این کشور بمانند.متقاضی برای اخذ سوپر ویزای کانادا تقریبا همان مدارکی را باید تحویل دهد که برای ویزای عادی تحویل سفارت می دهد، فقط باید همراه این مدارک بیمه هم ارائه شود

 

اخذ ویزای تضمینی کانادا:

برای تضمین اخذ ویزای کانادا لازم است تمامی مدارک بررسی و همه احتمالاتی که باعث ریجکت شدن درخواست ویزا میگردد در نظر گرفته شود. شرکت سفیران به دلیل سابقه طولانی و آشنایی کامل با آخرین قوانین اخذ ویزا ، اقدام به ارائه خدمات اخذ ویزای کانادا به صورت تضمینی نموده است ، به این ترتیب که در صورت عدم صدور ویزا به هر دلیلی ، وجه دریافتی از متقاضی برگشت داده خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان سفیران تماس حاصل فرمایید.

 

دلایل رد شدن ویزای کانادا

درخواست ویزای کانادا ، می تواند به دلایل مختلفی از طرف آفیسر پرونده رد ( ریجکت ) شود. برخی دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا به شرح زیر است :

   ·    نقص مدارک

   ·    مشکلات حساب بانکی و تمکن مالی

   ·    عدم وجود برنامه سفر مشخص ( برای ویزای توریستی کانادا)

5 1 1 1 1 1

💵حداقل دستمزد در کشورهای مختلف اروپایی چه قدر است؟

🔶کمترین سطح دستمزد
🔹تا ماه ژانویه 2019، کمترین سطح دستمزد در بین اعضای اتحادیه اروپا متعلق به بلغارستان با 286 یورو بوده است.
🔹همچنین در 9 کشور که همگی آنها در شرق و مرکز اتحادیه اروپا هستند، حداقل سطح دستمزد کمتر از 600 یورو است که عبارت ند از لتونیبا 430 یورو، رومانی با 446 یورو، مجارستان با 464 یورو، کرواسی با 506 یورو، جمهوری چک با 519 یورو، اسلواکی با 520 یورو، لهستان با 523 یورو، استونی با 540 یورو و لیتوانی با ۵۵۵ یورو.

🔶دستمزد در سطح میانگین
🔹در 5 کشور از 28 کشور عضو اتحادیه اروپا، حداقل دستمزد ماهانه حدود 650 تا 1000 یورو در ماه بوده است.
🔹حداقل سطح دستمزد در یونان برابر با 684 یورو، پرتغال 700 یورو، مالت 762 یورو، اسلوونی 887 یورو و اسپانیا 1050 یورو بوده است.

🔶بیشترین سطح دستمزدها
🔹در 7 کشور عضو اتحادیه اروپا، حداقل سطح دستمزد بالای 1400 یورو در ماه بوده است که عبارتند از انگلیس با 1453 یورو، فرانسه با 1521 یورو، آلمان با 1557 یورو، بلژیک با 1594 یورو، هلند با 1616 یورو، ایرلند با 1656 یورو و لوکزامبورگ با 2071 یورو.

5 1 1 1 1 1

اگر تا به حال به دنبال اخذ ویزای کانادا بوده باشید حتما با اصطلاح ویزای مولتی کانادا (ویزای مولتیپل کانادا) یا ویزای ۵ ساله کانادا برخورد داشته‌اید. اما اینکه این نوع ویزا دقیقا چیست و هزینه‌های آن چقدر است موضوعی است که در ادامه باهم مرور خواهیم کرد.
برای ورود به کشور کانادا، نخستین گام عملی اقدام برای اخذ ویزا است. خواه انگیزه از سفر صرفا توریستی و همراهی با یک تور گردشگری باشد، خواه دیدار اقوام و آشنایان، خواه ادامه تحصیل و خواه اهداف کاری و سرمایه گذاری، آنچه ورود شما به این کشور را جواز می دهد، ویزای کانادا است. در حال حاضر و بر اساس قوانین اداره مهاجرت کانادا، تمامی ویزاهای توریستی این کشور برای اتباع ایرانی به شکل ویزای مولتیپل (Multiple-entry) است. ویزایی که با نام‌هایی همچون ویزای ۵ ساله کانادا و یا ویزای چند بار ورود نیز شناخته‌ می‌شود.

ویزای مولتی کانادا چیست و چه تفاوتی با ویزای توریستی عادی دارد؟

از سال ۲۰۱۵ اداره مهاجرت کانادا ویزای مولتی کانادا را با هدف تسهیل ورود و خروج ۲ طیف عمده از متقاضیان ویزای توریستی این کشور در دسترس قرار داده‌است. در واقع ویزای مولتی یا ۵ ساله همان ویزای توریستی کانادا است با همان ویژگی‌ها و کارکردها، اما با این تفاوت یا بهتر بگوییم مزیت که به دارنده ویزای مولتی کانادا این امکان را می‌دهد که تا زمان اعتبار پاسپورت خود، بدون محدودیت و بدون نیاز به تمدید ویزا به کشور کانادا سفر کند و با هر بار ورود می‌تواند تا ۶ ماه در این کشور اقامت داشته‌ باشد.

 

دو طیف عمده‌ای که اساسا ویزای مولتی کانادا برای تسهیل ورود و خروج آنها ارائه می‌شود عبارتند از:

 

  1. افرادی که به دلایل مورد قبول کنسولگری به صورت مداوم به کانادا سفر می کنند
  1. والدین و پدربزرگ و مادربزرگ‌های مسن و بازنشسته‌ای که قبلاً از طریق فرزندانشان برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده‌اند

 

اما در حال حاضر برای افرادی خارج از این دو تقسیم‌بندی این امکان وجود دارد تا برای دریافت ویزای مولتپل کانادا اقدام نمایند.
اگرچه ویزای مولتی کانادا در ایران با عنوان ویزای ۵ ساله کانادا نیز شناخته می‌شود واقعیت اما این است که اعتبار ویزای مولتی کانادا تا یک ماه پیش از پایان اعتبار پاسپورت فرد، معتبر است! و از آنجایی که اعتبار پاسپورت ایرانی ۵ ساله است، این ویزا را با عنوان ویزای ۵ ساله کانادا نیز می‌شناسند. حال آنکه اگر فردی برای مثال پاسپورت دومینیکا را در اختیار داشته‌باشد، بدلیل اعتبار ۱۰ ساله این پاسپورت، ویزای مولتی کانادا نیز برای این فرد ۱۰ ساله خواهد بود.

مزایای ویزای مولتی کانادا چیست؟

مهمترین مزیت ویزای مولتی کانادا، رفت و آمد بدون محدودیت به این کشور و عدم نیاز به تمدید هر ساله این ویزا است. اما می‌توان موارد دیگری را نیز به مزایای این نوع ویزا افزود:

  1. دفعات متعدد ورود به کانادا بدون محدودیت
  1. ورود به کانادا از طریق کلیه مرزها و در زمان های مختلف
  1. امکان اقامت ۶ ماهه برای هر بار ورود به خاک کانادا
  1. پس از گذشت ۶ ماه اقامت، تنها کافی است فرد یک خروج چند ساعته از خاک کانادا داشته باشد و در بازگشت مجدد به این کشور، اقامت وی به مدت ۶ ماه دیگر را بلامانع خواهد بود

 

ویزای مولتی کانادا تضمینی

اگرچه برخی موسسات به ظاهر حرفه‌ای با هدف کشاندن مشتری و درآمد‌زایی از خدمات ویزای مولتی کانادا به عنوان خدماتی تضمینی یاد می‌کنند، اما واقعیت اساسی این است که هیچ تضمینی در روند اخذ هیچ نوع ویزایی وجود ندارد، آن هم برای کشوری همچون کانادا. نکته اینجاست که فرد متقاضی با انتخاب موسسه‌ای معتبر با کارنامه و رزومه‌ای مشخص در امور گردشگری و مهاجرتی، می‌تواند شانس خود را برای موفقیت در دریافت ویزای مولتی کانادا تضمینی به حداکثر برساند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات کاملتر به خدمات ویزای تضمینی کانادا شرکت سفیران مراجعه کنید.

 

به بیان دیگر ۲ عامل بسیار مهم و حیاتی در موفقیت درخواست ویزای مولتی کانادا تضمینی ایفای نقش می‌کنند:

  1. تکمیل درست، دقیق و شفاف فرم درخواست ویزا
  1. افسر مهاجرت

 

بنابراین با توجه به تعطیلی سفارت کانادا در تهران و همچنین امکان تعیین وقت سفارت آنلاین از یک سو و حیاتی بودن لزوم تکمیل دقیق فرم ویزای کانادا از سوی دیگر، توصیه کلی به متقاضیان ویزای مولتی کانادا این است که حتما از طریق موسسه‌ای معتبر و شناخته شده برای این مهم اقدام نمایند تا هم ضمن صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها، شانس خود برای موفقیت را به حداکثر برسانند.

شرکت سفیران خدمات گسترده‌ای در زمینه‌های مهاجرت و اقامت، اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت، پیکاپ ویزا و برگزاری تورهای لوکس گردشگری را در اختیار متقاضیان قرار می‌داده، یکی از معدود موسساتی است که با فراهم آوردن سازوکاری اجرایی و امتحان شده و همچنین اشراف کامل بر جدیدترین قوانین و نیازهای هر پرونده گردشگری و یا مهاجرتی، آماده ارائه خدمات به متقاضیان انواع ویزای کانادا و همچنین ویزای مولتیپل کانادا است.

مدارک مورد نیاز برای ویزای مولتی کانادا یا ۵ ساله

از آنجایی که مراحل تکمیل پرونده، پیکاپ مدارک و صدور ویزا توسط سفارت کانادا بازه‌ای بین ۲ هفته تا ۳ ماه را دربر می‌گیرد، ارائه پاسپورتی که دست کم ۱ سال از اعتبار آن باقی‌مانده باشد، ضروری است. مدارک مورد نیاز برای ویزای مولتی‌ کانادا موارد زیر را شامل می‌شوند:

  1. یک قطعه عکس ۵/۳ در ۵/۴ رنگی جدید با زمینه سفید به همراه فایل عکس
  1. اصل گذرنامه فعلی و اصل کلیه گذرنامه های قبلی (اسکن تمامی ویزاهای دریافتی طی ۱۰سال گذشته) در صورت وجود
  1. ترجمه شناسنامه
  1. ترجمه سند ازدواج
  1. ترجمه اسناد ملکی همچون خانه، مغازه و زمین
  1. گواهی تمکن مالی ترجمه شده از بانک به همراه پرینت گردش حساب در 6 ماه گذشته مهمور به مهر بانک به نام متقاضی ( حداقل ۱۰۰میلیون)
  1. ترجمه گواهی اشتغال به کار برای متقاضی به همراه ترجمه روزنامه رسمی شرکت و یا پروانه کسب
  1. ترجمه گواهی اشتغال به کار همسر
  1. ترجمه بیمه متقاضی و همسر در صورت وجود
  1. دعوت نامه رسمی و معتبر
  1. تکمیل فرم درخواست ویزا

 

5 1 1 1 1 1
عضویت در خبرنامه پیامکی
web tracker